Autentyczne i Niezależne Forum Biblijne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-11-10 15:22:11

Tomasz G
Moderator
Dołączył: 2020-04-30
Liczba postów: 667
WindowsFirefox 94.0

Szczepienia a Biblia i życie ....

Szczepienia za a nawet przeciw  a Biblia i życia ....

Mt 22, 21: „Oddajcie tedy, co jest cesarskiego, cesarzowi, a co jest bożego Bogu.”

Gdzie w Biblii pisze coś na temat szczepień - nigdzie -  wiec niech każdy robi jak mu każe sumienie i nie osądza innych .... choć na pewno w Biblii pisze żeby słuchać władzy tak państwowej jak i kościelnej a dzisiaj obie te władze nam mówią bysie zaczepić  ( Rzym 13 1-7 Dzieje Ap 23 1-5 ) gdy jej nakazy nie dotykają Biblijnej wiary ( Dzieje Ap 4, 18 -20 ) i w Biblii pisze też że gdy wierzący czymś się zatrują to nic im nie będzie jeśli Bóg tak zechce ... ( ew Marka 16,18 )   .... Panika jaką czasem widzę u wielu wierzących na punkcie szczepienia lub nie szczepienia się w czasie pandemii pokazuje mi tylko brak wiary u nich w opiekę Bożą bo ja nie bałem się pandemii ani przed szczepieniem ani po szczepieniu ( Ja zaszczepiłem się miedzy innymi dlatego by móc wyjechać z domu by Mama mogła się leczyć ) bo ufam swojemu Bogu ale mnie jest łatwej ufać Bogu bo sam nawet nie mogę sobie dobrze wytrzeć nosa ... ( Psalm 121 )  ...

ps :

Potwierdzenie reakcji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego na COVID-19
Kościół ADS ogólnie zaleca szczepienie się wiernym ale ostateczną decyzje pozostawia każdemu wiernemu ...


https://adwent.pl/potwierdzenie-reakcji … -covid-19/

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prestigelife - recydywa - 214141342 - jabloniowa7 - klubplytowy2022