Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Dzwonek znaleziony w bryle węgla
W 1944 roku dziesięcioletni chłopiec, Newton Anderson rozbił w piwnicy bryłę węgla i znalazł w niej ten oto dzwonek. Stawia on teorie ewolucji albo sposób powstawania węgla pod znakiem zapytania.
http://szukajaznajdziesz.blog.onet.pl/D … 09416544,n
W warunkach laboratoryjnych węgiel można otrzymać w 20 minut , a ropę naftową w kilka godzin..
Metaliczna kula z trzema bruzdami biegnącymi wzdłuż jej “równika” pochodząca z Republiki Południowej Afryki znaleziona w prekambryjskim osadzie mineralnym datowanym na 2,8 miliarda lat.
Wg. kreacjonistów te osady to wynik potopu, czyli wiek kuli to kilka tysięcy lat..Sądząc po kuli to bardziej prawdopodobna data..
Wiadomość dodana po 45 s:
Rysunek metalicznej rury znalezionej w Saint Jean de Livet we Francji w pokładzie kredy sprzed 65 milionów lat.
Kreacjoniści twierdzą, że ma tylko kilka tysięcy lat.
Figurka ze studni Nampa w stanie Idaho w USA. Znalezisko to pochodzi z przełomu pliocenu i plejstocenu, czyli sprzed około 2 milionów lat. Tak twierdzą naukowcy..
Kreacjoniści twierdzą że to tylko tysiące lat..Czyli że figurki są sprzed potopu.
Wiadomość dodana po 01 min 22 s:
Tłuczek i moździerz odkryte przez J. H. Neale’a w korytarzu kopalni przechodzącym przez złoża trzeciorzędne liczące 33-55 milionów lat leżące pod Table Mountain w okręgu Tuolumne w Kalifornii.
Albo miliony lat, albo tysiące? Datowanie węglem C-14 jest bardzo niedokładne.
W latach 1991-1993 poszukiwacze złota operujący w okolicach rzeki Narada na wschodzie Uralu, znajdowali szereg artefaktów metalowych, będących prawdopodobnie pozostałością jakiejś cywilizacji zamieszkującej tą okolicę. Ponieważ odnajdywano je na głębokościach od 3 do 12 metrów szacuje się, że artefakty pochodzą sprzed około 20 tysięcy lat.
Wielkość tych obiektów zaczyna się od 3 centymetrów a kończy na niesamowitych 0,003 milimetrów. W sumie odnaleziono już tysiące tych obiektów z okolic rzeki Narada i okolicznych strumieni. Prawdopodobnie nigdy by tego nie odnaleziono gdyby nie obecność złota, co powoduje skrupulatne przerzucanie dużej ilości ziemi.
Co jeszcze bardziej zaskakuje artefakty są wykonane z różnych metali i tak jak nie dziwi obecność miedzi w większych częściach to fakt, że mniejsze kawałki wykonane są z molibdenu i z tungstenu jest bardzo trudny do wyjaśnienia. Pomijając fakt, że są to bardzo rzadkie metale to jeszcze ich obróbka przed wieloma tysiącami lat wydaje się być czymś niewyobrażalnym.
Tungsten jest bardzo gęstym metalem i topi się dopiero w temperaturze 3410 stopni Celsjusza. Zwykle jest stosowany, aby utwardzać stal, ale bywa również używany w żarnikach żarówek. Molibden za to topi się w temperaturze 2650 stopni Celsjusza i jest używany zarówno do utwardzania specjalnych rodzajów stali jak i w celu wykonywania pokryć antykorozyjnych. Nie ma fizycznej możliwości, aby obrabiać takie metale za pomocą prymitywnych dymarek.
Idąc tym tropem można powiedzieć, że tego rodzaju utwardzenia materiałów wykonuje się głównie w celu uzyskania twardości koniecznej do przenoszenia dużych naprężeń, na przykład w przemyśle zbrojeniowym lub lotniczym. Zatem istnieje możliwość, że w okolicy rzeki Narady rozbił się kiedyś jakiś obiekt latający, którego pozostałości znajdują się porozrzucane po okolicy. Biorąc pod uwagę precyzję wykonania niektórych elementów wydaje się bardzo prawdopodobne, że stanowiły kiedyś część jakiejś skomplikowanej maszynerii z przeszłości.
Źródło:
http://beforeitsnews.com/beyond-science … shaped-met...
Za:
http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-a … maszynerii
Tungsten to inaczej wolfram..
Wiadomość dodana po 02 min 42 s:
Offline
Strony: 1
[ Wygenerowano w 0.012 sekund, wykonano 9 zapytań - Pamięć użyta: 579.61 kB (Maksimum: 641.2 kB) ]