Autentyczne i Niezależne Forum Biblijne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-01 05:09:36

Zibi
Administrator
Skąd: Gorny Slask
Dołączył: 2015-10-07
Liczba postów: 420
WindowsFirefox 74.0

Tron szatana jest w... Berlinie.

Tron szatana jest w Berlinie.

Objawienie 2:12-13

NBG

(12) A aniołowi zgromadzenia wybranych w Pergamonie napisz: To mówi ten, co ma ostry, obosieczny miecz. (13) Znam twoje czyny i gdzie mieszkasz tam, gdzie siedziba szatana. A trzymasz się mego Imienia i nie zaparłeś się mojej wiary także w dniach, kiedy mój świadek, mój wierny Antypas został u was zabity; tam, gdzie zamieszkuje szatan.

BW

(12) A do anioła zboru w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma ostry miecz obosieczny. (13) Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron szatana; a jednak trzymasz się mocno mego imienia i nie zaparłeś się wiary we mnie, nawet w dniach, kiedy Antypas, świadek mój wierny, został zabity u was, gdzie szatan ma swoje mieszkanie.

BT

(12) Aniołowi Kościoła w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry. (13) Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana, a trzymasz się mego imienia i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan.


Jednym z najsłynniejszych zabytków w Pergaminie był "Ołtarz Zeusa" zwany Wielkim Ołtarzem Zeusa. To ta budowla w ksiedze Apokalipsy nazywana jest tronem szatana.

Opis , wyglad w linku:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_O%C5%82tarz_Zeusa

Zrujnowany ołtarz przewieziono do Berlina, zrekonstruowano i jest tam do dziś w Muzeum Pergamońskim od roku 1911.

Rekonstrukcję zakończono w 1930 roku, a w trzy lata później Hitler został kanclerzem Niemiec.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sjsworldoftanks - skyrpg - majowemamy - zrobfikola - pytaniakoronne